שירותי ניהול דומיין לעסקים

שם הדומיין העסקי או הפרטי שלך אומר עליך לא מעט, ובהחלט קניית דומיין חדש עם אחת מהסיומות החדשות כמו guru, photography או clinic יכולה לעזור לך להתבלט ברשת.

אם עדיין אין לך דומיין בינלאומי או ישראלי, ההמלצה שלי היא לרכוש אותו מרשמים מוסמכים, ותיקים ומוכרים אשר יוכלו להעניק לך כחלק משירות הרישום גם שירותי ניהול מלאים (ללא תשלום נוסף) .
בין הרשמים המובילים בישראל ובעולם ניתן למצוא:

#!@ חברות מומלצות#!@

שירותי ניהול דומיין לעסקים

אם אתה בעל עסק, יתכן מאוד שבשלב הראשוני אתה תתבסס על שירותי הרשם לניהול דואר אלקטרוני, אבטחת המותג והשם העסקי שלך.

אצל רוב הרשמים המוסמכים שירותי ניהול דומיין לעסקים כוללים את האפשרויות הבאות:

  • ניהול דואר אלקטרוני – אחד מהיתרונות המרכזיים בשירותי ניהול דומיין לעסקים היא האפשרות להשתמש בדומיין שממותג תחת השם שלך לפתיחת תיבת דואר אלקטרוני. למשל, תוכל לפתוח תיבת דואר אלקטרוני בשם Avi@YourDomain.com.
  • ניהול מספר רב של דומיינים – במידה ויש לך מספר רב של דומיינים, תוכל לנהל אותם בממשק ניהול אחד אשר יציג לך בצורה מהירה את זמני הרישום והחידוש לכל דומיין פעיל בחשבון שלך.
  • ניהול DNS – כל רשם דומיינים מאפשר לך לנהל את ה – DNS של כל דומיין. ניהול DNS הוא הכרחי בעת מעבר בין חברות אחסון שונות.
  • ניהול רשומות MX – במידה ותהיה מעוניין להשתמש בכלים חיצוניים (למשל, Google APPS) תוכל לערוך את רשומות ה – MX של הדומיין כך שיפנו לכתובות הנכונות של השירות בענן.
  • איתור פרטים Whois – כחלק ממאמצי השיווק של הרשם, הוא מעניק לך אפשרות לצפייה בפרטי הרישום של הדומיין שלך ושל דומיינים אחרים (רשומים ופנויים כאחד) – איתור הפרטים מתבצע על ידי מנוע חיפוש בשם Whois.
  • הגנת דומיין – דרך ממשק הניהול של כל דומיין תוכל גם להגן עליו, ללא תשלום, בפני גנבי דומיינים. ישנם רשמים אשר נועלים את הדומיין בצורה אוטומטית וישנם שדורשים לקבל הוראה על נעילה מצידך.

לסיכום, שירותי ניהול דומיין מלאים יאפשרו לך לחסוך הרבה מאוד זמן בניהול מרובה של דומיינים. בעת קניית דומיין מרשם מוסמך, מומלץ לשים לב לממשק ואפשרויות הניהול אשר הרשם נותן לך כחלק משירותי הרישום.