שירותי מחשוב ענן לעסקים

שירותי מחשוב ענן לעסקים מעניקים לעסק מעטפת טכנולוגית מבודדת, מאובטחת ומנוטרת אשר יכולה להבטיח את הרציפות שלו לאורך שנים רבות. "הענן" הוא למעשה שרת מרוחק אשר יושב בחוות שרתים מאובטחת, אליו הארגון יכול להתחבר, לנתב ולשאוב את המידע או כח המחשוב הדרוש.

רובינו משתמשים בשירותי מחשוב ענן לצרכים עסקיים או פרטיים מידי יום (גם אם אנחנו לא ממש יודעים מה זה בדיוק…), החל מתוכנות דואר אלקטרוני (GMAIL) ועד תוכנות גיבוי בענן (iCloud) או אחסון תמונות בענן (Picasa). שירותי מחשוב ענן לעסקים מאפשרים לך ליהנות מפתרונות מחשוב באינטרגציה מלאה עם צרכי הארגון שלך.

החברות המובילות בישראל ובעולם אשר מעניקות שירותי מחשוב ענן לעסקים הם:

#@! להכניס חברות #!@

שירותי מחשוב ענן לעסקים

עבור בעלי עסקים קטנים, בינוניים וגדולים השירותים הטריוויאליים ביותר הם כמובן ניהול דואר או שיתוף קבצים, אך שירותי מחשוב ענן לעסקים הם הרבה יותר מזה.

רוב בעלי העסקים אשר מתקדמים לפתרונות מחשוב ענן, משתמשים בשירותים הבאים:

  • Office 365 לעסקים – אופיס 365 לעסקים בענן הוא אחד מכלי הניהול הבסיסיים בכל עסק מהקטן לגדול ביותר בעולם. חבילת אופיס 365 לעסקים בענן מאפשרת לך ליהנות מסנכרון מלא ועבודה באמצעות תוכנות אופיס השונות (Word, Excel, PowerPoint, OneNote ועוד).
  • ניהול שרת קבצים בענן – ניהול שרת קבצים בענן אשר משותף לכל עמדות המחשוב בארגון. שרת הקבצים יכול לשמש לגיבוי ושיתוף של הקבצים בארגון על פי הרשאות עובדי הארגון.
  • ניהול שרת דואר בענן – ניהול שרת דואר בענן אשר כולל סנכרון מלא של תיבות הדואר, ניהול פגישות וטלפוניה.
  • סינון אתרים בענן – במידה ואתה מעוניין להגביל את הגישה לאתרים "זוללי זמן" במהלך העבודה (פייסבוק, YNET או כל אתר אחר) תוכל להשתמש ביכולות הסינון המתקדמות ברמת השרת.
  • אנטי וירוס בענן – הגנה על הארגון מפני וירוסים, נוזקות ודואר זבל באמצעות אנטי וירוס בענן אשר ישאיר אותך מוגן.
  • תחנות עבודה בענן – פריסה של תחנות עבודה בענן אשר ניתן לגשת אליהם מכל מקום בעולם. אידיאלי לארגונים אשר עובדים בצורה גלובלית או שלא מעוניינים להשקיע בעדכוני חומרה ותוכנה בארגון.

שירותי מחשוב ענן לעסקים מאפשרים לך ליצור תחנות עבודה מלאות בענן (Desktop-as-a-Service), שרתים וירטואליים (VPS), דואר וטלפוניה אשר עובדים עבורך בכל מקום.

שירותי מחשוב ענן לעסקים הופכים את הארגון שלך ליעיל, גמיש ומאובטח הרבה יותר מאחסון של שרת מקומי באחד מחדרי המשרד שלך.