אירוח שרת בחוות שרתים (Data Center)

שרת ייעודי (Dedicated Server) מעניק לך שליטה אולטימטיבית, כוח מחשוב וביטחון רב. אם בבעלותך, שרת ייעודי (Dedicated Server) לעיתים קרובות הפתרון האידיאלי עבורך הוא אירוח של השרת בחוות שרתים מאובטחת וצריכת שירותי ניהול מחברת IT מקצועית.

במידה ואתה זקוק לשירותי אירוח לשרתים בתצורות משתנות (החל מיחידה בודדת ועד ארונות תקשורת מלאים), מומלץ לבחור בספק IT אשר יעניק לך את הביטחון, התמיכה והשירות בצורה מלאה.

בין הספקים המובילים בישראל ובעולם ניתן למנות את החברות הבאות:

#@! להכניס חברות #!@

מהם היתרונות באירוח שרת בחוות השרתים?

אירוח שרת ייעודי (Dedicated Server) נותן לבעל העסק, הארגון או המנמ"ר יתרונות מגוונים החל משלב ההקמה ועד שלבי התחזוקה והניהול.

רוב חברות האחסון וה – IT, יעניקו לך את היתרונות הבאים:

  • תכנון מקדים – חברות IT אשר מעניקות פתרונות אירוח מלאים ישמחו להבין את צרכי הארגון ולהתאים ביחד איתך או ביחד עם מנמ"ר מטעם הארגון את התשתית הנכונה עבורך מבחינת עלות מול תועלת. התכנון כולל פירוט של חומרה, הגדרות תוכנה, עמדות קצה וכדומה.
  • ניהול ותחזוקת השרת הייעודי – שרת ייעודי מנוהל (Managed Dedicated Server) מאפשר לך לשכור את שירותי צוות המומחים בחברת ה –IT כך שכל בעיה, תקלה או עבודת תחזוקה שוטפת תתבצע על ידי מומחי סיסטם ו – IT מהשורה הראשונה.
  • אבטחה וניטור – אירוח שרת ייעודי (Dedicated Server) מעניק לך שירותי אבטחה והגנה מלאים בחוות התקשורת. כמו כן, צוות חברת ה – IT מבצעים ניטור שוטף של הפעילות לזיהוי וטיפול מיידי במפגעים, נוזקות וגורמים אשר מעוניינים במידע הרגיש שלך.
  • אפשרות לרכישה עתידית – חלק מחברות האירוח מאפשרות ללקוח לרכוש את השרת הייעודי (Dedicated Server) החל מהיום הראשון לפעילות או לאחר תקופה מסויימת (בדרך כלל 36 חודשים) בתנאי מימון נוחים.

אין ספק ששרת ייעודי (Dedicated Server) מעניק לארגון את הגמישות, היציבות והפתרון הבטוח ביותר בכל הקשור לניהול המידע בארגון. במידה ואתה זקוק לשירותים אלה, כל אחת מהחברות הנ"ל, תוכל להעניק לך שירות מקיף אשר מותאם לצרכים שלך.